Podpořte nás


Buďte součástí týmu

Každý rok potřebujeme prostředky, abychom mohli zrealizovat veškerý vývoj a výrobu závodního vozu. Naším cílem je vůz špičkové kvality, který bude konkurenceschopný absolutní špičce v této soutěži. Toho můžeme dosáhnout pouze využitím nejmodernějších dostupných materiálů, výrobních technologií a zkušebních zařízení.

Doteď jsme veškeré finanční a nefinanční prostředky získávali v různě objemném množství přímo od jednotlivých sponzorů prostřednictvím smluv. Nyní jsme se však rozhodli dát šanci nás podpořit i všem ostatním, a to jakoukoli velkou částkou prostřednictvím „darovacího tlačítka“, které využívají i jiné neziskové projekty.

Protože není možné, aby škola přijímala napřímo dary bez darovacích či jiných smluv, rozhodli jsme se proto založit soukromý, avšak transparentní účet „otce“ naší formule, Ing. Radka Tichánka, PhD, který bude prostředník mezi Vašimi penězi a naší formulí.

Při dosažení určité částky proto sepíšeme pokaždé novou darovací smlouvu mezi školou a panem Ing. Radkem Tichánkem, PhD., který bude v tomto případě zastupovat sponzora a zašle všechny peníze z účtu s jeho jménem, na účet ČVUT, kde již budeme moci peníze využívat tak, jak jsme zvyklí. Proto se prosím nepodivujte, že Vám přišlo potvrzení o darování panu Radku Tichánkovi.

 

Odměníme se

Každému, kdo přispěje více než 500,-Kč , darujeme místo na vnitřní straně křídla, abyste s námi byli při každé příležitosti. Dále každý budete mít místo i zde u nás na webu, abyste se mohli všem svým známým i kamarádům pochlubit! 

Nevyhovuje Vám PayPal?

Můžete použít klasický převod.

3032367003/0800