Máš nápad? Máš zápal? Chceš vidět svojí myšlenku fungovat na závodním voze?

Tak jsi tu správně.

Přidej se k nám a zažiješ nevídané dobrodružství. Nebudeš litovat, slibujeme 😉

Vyplňuj zde: https://forms.office.com/r/6pGaajn9uJ

FAQ

K čemu to je?

Naučíš se spoustu nového, zažiješ spoustu zábavy, ale také budeš mít zodpovědnost. Používáme ty nejlepší technologie dnešní doby, uhlíková vlákna, titan, nebo 3D tisk, to vše bude k dipozici i tobě. Věř nebo ne, ale naši bývalí členové pracují na LMP2, v Porsche Motorsport, a nebo ve Force India F1 Team.

Co musím umět?

Vůbec nic, opravdu. Nekecáme. Všechno tě naučíme. Časem, až ve škole získáš více teoretických vědomostí, budeš si moci vyzkoušet ještě mnohem více. Pro začátek nám stačí tvůj čas a ochota přiložit ruku k dílu.

Co děláme?

Stavíme formuli, avšak to není vše. Koupíme si motor a tlumiče a zbytek okolo už je vše z naší hlavy. Navrhujeme si tak uhlíkový monokok, kompletní podvozek vozu i celý aerodynamický paket. No a pak si to taky vyrobíme, otestujeme a nakonec vyrazíme do světa na závody. Už jsi někdy viděl díly vytisknuté z titanu, nebo hliníku? U nás je to normálka. Mimochodem, i ten motor celý rozebereme, ofrézujeme a trochu upravíme, je to přeci jen závoďák 😉

Jak to děláme?

Máme jednoho šéfa týmu, jednoho šéfa vývoje a pak jednotlivé týmy podle zaměření na voze. Chceš li dělat aerodynamiku, tvoje cesty povedou do aerodynamické skupiny. Motoráři, elektrikáři i podvozkáři pak mají svoje týmy. Jistotou je, že nikdy na svůj úkol nebudeš sám. No a pak od září do prosince navrhujeme, počítáme, přemýšlíme a modelujeme, abychom od ledna začali s výrobou. Když se vše podaří, v květnu pak vidíme své dítko dělat první krůčky, pak nás čeká několik týdnů testování a hurá na závody. Na závody vyrážíme na Silverstone do Anglie(jo jo, přesně tam se jezdí F1), Circuit de Catalunya do Španělska(tady taky), a nebo do Maďarska, Italie a Německa.

Co budeš dělat ty?

Zkrátka a jednoduše, co budeš chtít. První spolu hodíme řeč, co by tě zajímalo, ukážeme ti dílnu, model auta ve 3D a naučíme tě modelovat v Catii, aby ses do toho s námi mohl co nejdříve pustit. Ze začátku ti svěříme jednodušší úkoly a postupně uvidíš, kam až to budeš chtít dotáhnout. PS. Každý býk byl jednou tele 😉

Kdy se ti ozveme?

Doufáme, že v první polovině října se spolu poprvé uvidíme.

Stále nejasnosti?

Pokud jsi tu nenašel odpověď na tvou otázku a nebo tě ještě něco zajímá, neváhej nám napsat. Rádi ti na tvoje dotazy odpovíme.

Tak pojďte s námi.

giphy