Nejlepší český tým se spoustou inovací

V mezinárodní soutěži Formula Student působí přes 500 týmů. Naším současným 21. místem se řadíme mezi ty nejlepší týmy na světě a v rámci České republiky jsme vůbec nejlepší. Abychom tato umístění udrželi, je nutné neustále inovovat.

Jako první jsme vyvinuli a vyrobili v ČR automobilový uhlíkový monokok. Další metou bylo nasazení uhlíkových disků, ale více už se dozvíte pod záložkou INOVACE.

Spousta práce musí být každý rok udělána a právě s tím nám můžete pomoci i vy.

Co Vám v případě spolupráce můžeme nabídnout?

Především akademické zázemí (spolupráce studentů při vývoji, témata bakalářských a diplomových prací, zkušené absolventy).

Prezentace společnosti v soutěžích po celé Evropě – letos také Formula Student Czech v Hradci Králové (http://fsczech.cz), Německo (okruh Hockenheim), Itálie (okruh Varano de Melegari), Maďarsko (Györ).

Prezentace společnosti na veřejných akcích (např. 300 zatáček Gustava Havla), výstavách a veletrzích (např. Motorsport Expo, Strojírenský veletrh), prezentačních akcích našich stávajících partnerů (např. Škoda Auto, MCAE, SWELL, TAJMAC-ZPS), dnech otevřených dveří atp.

Možnost naší účasti na Vašich vlastních prezentačních akcích. Možnost odečtu daru od daňového základu.

V poslední době se nám také daří prolínat aktivity našich partnerů, kteří díky nám navazují vzájemnou spolupráci.

Co od spolupráce očekáváme?

Podporu materiálního charakteru v podobě výrobků, na které se Vaše výroba specializuje, a s tím spojenou konzultaci navrhovaných řešení.

Máte zájem stát se partnerem?

Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit.

Lukáš Pacoň
Kapitán týmu
E-mail: lukas.pacon@fs.cvut.cz
Tel.: + 420 721 956 992